НовиниНовини кафедри тактики та загальновійськових дисциплінНовини Кафедри філософії

Військово-історична поїздка до Конотопа й Батурина

22 та 23 листопада відбулася експедиція військово-історичного гуртка університету до міст Конотоп і Батурин. Її програма була спрямована на закріплення й поглиблення знань із теми «Військово-політичне минуле Гетьманщини (середина XVII – середина XVIII ст.)». Пунктами військово-історичної поїздки стали поле Конотопської битви та історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у Батурині. Тут курсанти представили свої проєкти теоретичних реконструкцій облоги Конотопа й битви під Конотопом під час московсько-української війни 1659 р., участі Гетьманщини у Північній війні, захисту й взяття Батурина у 1708 р. Зусиллями творчих груп курсантів було проаналізовано суспільно-політичні передумови конфліктів, їхні наслідки, подано аналіз боїв із позицій сторін-учасниць.

Поїздка також містила ознайомлення з бойовим шляхом і спадщиною воєнного теоретика, уродженця України генерала Михайла Драгомирова, екскурсію до ДП «АВІАКОН» і музею авіації в м. Конотоп. На оглядовому майданчику останнього курсанти інженерно-авіаційного та льотного факультетів взяли активну участь у занятті, присвяченому розвитку вертолітної техніки і досвіду її бойового застосування.

Подібні заходи сприяють вихованню поваги до традицій українського війська, глибшому ознайомленню з його досягненнями і значенням в історії державності, формують тактичні навички майбутніх офіцерів ЗС України.

Попередній запис

Всесвітній день філософії в університеті

Наступний запис

СЕМІНАР З ГОЛОВНИМИ СТАРШИНАМИ ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИН