НовиниНовини Льотного факультету

Військово – патріотична робота з молоддю Харківщини

11 жовтня офіцери та курсанти льотного факультету відвідали загальноосвітню школу №75 міста Харкова з метою прийняття участі в урочистостях присвячених Дню захисника України та проведенні професійно – орієнтаційної роботи щодо вступу  до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Спілкування розпочалося з розповіді  про сьогодення Збройних Сил України та перспективи їх розвитку. Особливу увагу викликала інформація про внесок військовослужбовців льотного факультету у справу захисту суверенітету та територіальної цілісності нашої Батьківщини в ході проведення антитерористичної операції.

Виступ продовжився виконанням сучасних військово – патріотичних пісень, які відзеркалюють відношення молоді до подій на сході України.

Надалі курсанти ознайомили присутніх з умовами  вступу до льотного факультету, специфікою  навчання, порядком проходження служби та поділилися своїми  враженнями від організації побуту і дозвілля особового складу університету.

Наприкінці зустрічі гості ще раз поздоровили всіх присутніх з Днем захисника України, побажали майбутнім абітурієнтам успішно пройти важкий шлях вступу до льотного факультету та запросили на «День відкритих дверей», який  відбудеться у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у грудні цього року.

Попередній запис

Конкурс творчих робіт з англійської мови до Дня захисника України

Наступний запис

Лине слава козацька з далеких віків