Багатоборство ВСКНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств, розділ: «Військово-прикладне семиборство»

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з 12-14 квітня 2019 року був проведений Чемпіонат України з військово-спортивних багатоборств,  у розділі «Військово-прикладне семиборство» в якому прийняло участь 11 областей нашої держави та більше 70 учасників.

В перший же день наша команда опинилася у трійці кращих. У спринті з бігу на 100 метрів та підтягуванні на перекладині піднялися на першу сходинку. Другий день на дистанції з бігу на 6х100м, плаванні і метанні гранат наша команда не залишилась без нагород. І завершальний день змагань зі стрільби та бігу на 3000 метрів підбив підсумки усього чемпіонату.

Командні місця розподілились наступним чином:

  • І – місце посіла команда Житомирської області;
  • ІІ місце – команда Харківської області;
  •  ІІІ місце – команда Львівської області.

У особистому заліку курсант Харківського національного університету Повітряних Сил Поплавець Владислав Сергійовичі посів ІІ місце та виконав норматив «Майстра Спорту України».  Щиро вітаємо новоспеченого майстра.

І усім нашим спортсменам та учасникам змагань бажаємо у тому ж дусі проявляти свій наполегливий характер та продовжувати боротьбу за перші місця, а також міцного спортивного здоров’я і подальших перемог.

Попередній запис

Кожедубівці взяли активну участь у 6-му Міжнародному Харківському марафоні

Наступний запис

Курс виживання в умовах автономного існування на території противника