Новини

Військовослужбовці університету здали кров для поранених

14 червня у Всесвітній день донора крові військовослужбовці університету взяли активну участь у здачі крові для потреб військових, які зазнали поранень та ушкоджень під час бойових дій на сході нашої держави.

За словами виконуючого обов’язки начальника університету генерал-майора Олександра Турінського який, до речі, теж прийняв участь у цій акції, офіцери та курсанти університету добровільно долучилися до місяця заготівлі донорської крові та плазми, що проходить під гаслом: «Думай про інших. Здай кров. Поділись життям». За його словами, всі хто прийшов сьогодні здати свою кров є патріотами нашої країни, які прекрасно розуміють, що кожна краплина крові може спасти життя українського воїна, який стоїть на захисті нашої держави.

Тільки протягом одного дня військовослужбовцями університету було здано понад 9 літрів крові, більша частина якої належить до дефіцитних груп крові та резус факторів. Ця кров буде спрямована на потреби поранених військовослужбовців, які проходять лікування у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону.

Попередній запис

Святкування Дня народження Івана Микитовича Кожедуба на кафедрі авіаційної англійської мови

Наступний запис

Візит представників Академії Збройних Сил Словаччини до університету за Програмою НАТО-DEEP