НовиниНовини ЗРВНовини кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління ЗРК та системами зенітних ракетних військ

Виконання обов’язків на офіцерських посадах у складі бойових обслуг – черговий етап на шляху до отримання офіцерських погон

З 6 по 11 листопада з курсантами одного зі старших курсів факультету зенітних ракетних військ проведено тактико-стройове заняття, зміст та порядок виконання завдань якого відповідають досвіду застосування підрозділів зенітних ракетних військ у антитерористичній операції.

Курсанти вперше на офіцерських посадах самостійно відпрацювали визначені стандарти підготовки. Значну увагу приділено актуальним питанням організації та здійснення маршу у новий позиційний район зі здійсненням охорони колони на марші та дегазації ОВТ, бойової роботи на робочих місцях офіцерів у складі бойових обслуг засобів ЗРС С-300П та ЗРК “Бук-М1”. Також відпрацьовано дії підрозділів при відбитті нападу диверсійно-розвідувальних груп противника та питання організації зв’язку.

Зі слів керівника занять – начальника кафедри радіоелектронних засобів інформаційного забезпечення і управління зенітними ракетними комплексами та системами зенітних ракетних військ: виконання обов’язків на офіцерських посадах – запорука майбутнього вмілого керування офіцерським колективом!

Попередній запис

87-ма річниця створення університету

Наступний запис

Молодіжна науково-практична конференція «Роль фундаментальних наук у розвитку військових та промислових технологій: очима молоді»