Новини

Віра боронить нашу душу!

Доброю та світлою зимовою традицією на початку року у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба є відвідування військовослужбовцями Різдвяних богослужінь у церквах міста.

Цьогорічне Свято Різдва Христова 7 січня стало особливим для всіх українців: саме в цей день вперше віряни святкують народження Христа у новій якості – у складі Помісної Православної церкви України. Не залишились осторонь всенародного святкування і військовослужбовці нашого університету. До святкової Божественної літургії та молебну у Харківському храмі Святого апостола Іоанна Богослова долучилися заступник начальника університету з морально-психологічного забезпечення полковник В’ячеслав Лук’яненко, офіцери факультетів та курсанти університету. Бо саме віра допомагає кожному з нас зберігати внутрішню цілісність, надає життєвих сил та духовно збагачує людину.

Після Богослужіння відбувся святковий різдвяний виступ вихованців недільної школи. Дитячі співи, вертепні сценки, вірші та колядування заповнили серця присутніх благодатною та зігріваючою атмосферою. А радість та посмішки на обличчях наших військовослужбовців – це і є результат магії Божого слова та глибокої святої віри. Для кожного військовослужбовця нашого університету – справжнього патріота України «армія», «мова» і «віра» – це не прості слова, це – формула сучасної власної української ідентичності:

АРМІЯ боронить нашу землю;

МОВА боронить наше серце;

ВІРА, ЦЕРКВА боронять нашу душу!

Попередній запис

Проведення методичних зборів з науково-педагогічними (педагогічними) працівниками університету

Наступний запис

Команда «Офіцери ХНУПС» стала чемпіоном Кубку «ФК Універ»