Новини

ВІРОЮ МИ СИЛЬНІ, ВІРОЮ МИ НЕПЕРЕМОЖНІ!

За  останні п’ять років Україна зіткнулась з викликами, які ще не поставали перед нею за часи незалежності. Щоб вистояти у боротьбі за свободу, територіальну цілісність нашої країни та збудувати сильну й непереможну українську державу, суспільство повинне бути об’єднане вірою та сильне духом, як  одна велика родина.

21 жовтня у стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулась зустріч з Архиєпископом Клаудіо Гуджеротті, Апостольським нунцієм в Україні та секретарем Апостольської Нунціатури в місті Києві Мон. Синьйором Себастьяно Санна.

Виступаючи перед присутніми папський нунцій Клаудіо Ґуджеротті висловив слова глибокої та щирої вдячності за наданий йому привілей бути запрошеним до провідного військового вишу та зазначив, що український народ, попри різні тяжкі випробування, завжди прагнув відшукати Боже обличчя, а також віднайти свободу. Звертаючись до військовослужбовців, він щиро подякував за їхню мужність, відданість справі захисту рідної землі та наголосив, що кожна його молитва за мир для України, за припинення страждань від насильства, породженого конфліктом на Сході України, і від його серйозних гуманітарних наслідків, за те, щоб Господь скоріше дарував мир і спокій нашій країні.

На завершення заходу архієпископа Клаудіо Гуджеротті та секретаря Апостольської Нунціатури в місті Києві Мон. Синьора Себастьяно Санна радо зустрів Громадський музей «Обереги музичної Харківщини» та музей Історії авіації та ППО.

Такі зустрічі, моменти відкритого спілкування є дуже цінними, бо віра нас сьогодні об’єднує та дозволяє рухатися далі. І тільки з міцною вірою та Божою поміччю ми сильні та незламні духом. Адже, якщо людина буде виступати за ці цінності, християнські ідеали, то, звичайно, що вона буде любити і свою Батьківщину, а державність українська – один з найголовніших наших пріоритетів.

Попередній запис

Чемпіони серед театральних колективів – наші «Милі люди»!

Наступний запис

Відкритий діалог начальника університету з випускниками льотного факультету