Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

ВИШИВАНКА – ОДЯГ ВІЛЬНИХ!

Кожна нація має свій традиційний одяг. Для українців таким є вишиванка – оберіг, символ свободолюбного та миролюбного характеру українців, їх духовності та відданості Батьківщині. Цього року військовослужбовці Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба #ХНУПС_вишиваний_2020, зберігаючи красиву традицію та одночасно враховуючи пандемічні умови, вдягнули вишиті сорочки третього четверга травня у #Всесвітній_день_вишиванки, #День_вишиванки_ЗСУ_2020 в знак єдності та любові до рідної Батьківщини.

З нагоди свята бібліотека університету  організувала та провела етно-вікторину «Квітковий розмай вишиванок»  між представниками різних факультетів, під час якої курсанти  ознайомилися з найбільш популярними вишиванками та здійснили віртуальну подорож регіонами України, згадали наших захисників – нащадків славетного українського війська, які одягаючи вишиту сорочку, вірять, що це є своєрідна броня і захист. За результатами конкурсу з великим відривом перемогла команда шостого факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ університету.

Рідним українським колоритом наповнився затишний читальний зал бібліотеки під час літературних читань, де обдарована молодь вишу – курсанти п’ятого факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони Артем Войчук та Данило Осьмак представили свої таланти. Під час культурологічної години курсанти переглянули перший документальний повнометражний фільм про вишиті сорочки –  «Спадок нації». На протязі всього святкового дня курсанти університету з великим задоволенням фотографувалися у вишиванках  #я_одягаю_вишиванку, залучаючи до свого кола якомога більше друзів.

Бережіть та цінуйте традиції українського народу! Пам’ятайте, одягаючи вишиванку ви засвідчуєте свою любов та шану до рідної землі!

 

 

Попередній запис

Без права на Батьківщину

Наступний запис

#ХНУПС_вишиваний_2020