НовиниРезультати змагань

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з спортивного орієнтування

У період з 23.05 по 26.05 на базі Харківського  національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшов Чемпіонат ЗС України серед ВВНЗ з спортивного орієнтування.

В змаганнях приймали участь військовослужбовці всіх військових вишів Збройних Сил України. Протягом трьох днів вони виборювали призові місця у наступних видах програми змагань: перший день змагань розпочався в забігу на середній дистанції 5,1 км. Другий день змагань розпочався з естафети в якій виборювали призи команди у складі 3 учасників. Завершальний день змагань закінчувався забігом на короткій дистанції 4,2 км.

По при всі негаразди та погодні умови, які спіткали нашу команду, спортсмени нашого університету продемонстрували високі результати та посіли ІІ місце у командному заліку змагань. До складу команди входили: Комбаров Станіслав, Кушнерова Анастасія, Єрема Дмитро, Дзьоба Максим.

За результатами змагань в перший день Комбаров Станіслав посів ІІІ місце, також серед жінок в особистому заліку Полянська Анастасія посіла ІІ місце.

А також за загальними результатами змагань та особистими показниками члени команди ХНУПС а саме: Комбаров Станіслав, Кушнерова Анастасія та Хахалкіна Олександра були відібрані для участі у регіональних змаганнях із спортивного орієнтування СІЗМ серед військових, які будуть проходити у Польщі м.Сквірджинья.

Бажаємо тренерському штабу та усім спортсменам міцного здоров’я та подальших успіхів!

Попередній запис

В серцях людських ніколи не загинуть пілоти, що свої розкрили крила…

Наступний запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з поліатлону