НовиниРезультати змагань

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з поліатлону

У період з 21.05 по 24.05 на базі Національної Академії Сухопутних військ імені П.Сагайдачного м. Львів пройшов Чемпіонат ЗС України серед ВВНЗ та Кубок України з поліатлону.

В змаганнях приймали участь військовослужбовці всіх військових вишів Збройних Сил України. Протягом трьох днів вони виборювали призові місця у наступних видах програми змагань: перший день змагань розпочався зі стрільби з пневматичної зброї. Другий день змагань розпочався з легкої атлетики, а саме з бігу на 100 м, та з силової гімнастики(підтягування на перекладені). Завершальний день змагань закінчувався бігом на 3000 метрів.

По при всі негаразди, які спіткали нашу команду, спортсмени нашого університету продемонстрували високі результати та посіли ІІІ місце у командному заліку змагань. До складу команди входили: Красаков Олександр, Глухоєдов Олексій, Чорногод Андрій, Поплавець Владислав, Гомулько Михайло.

В особистому заліку старший солдат Красаков Олександр курсант 25 курсу посів ІІІ місце в Кубку України з поліатлону виконавши майстра спорту України.

Бажаємо тренерському штабу та усім спортсменам міцного здоров’я та подальших успіхів!

Попередній запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з спортивного орієнтування

Наступний запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з військового п’ятиборства