НовиниНовини спортивного життя ХНУПСПоліатлонРезультати змагань

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з поліатлону

У період з 15.05 по 18.05 на базі Національної Академії Сухопутних військ імені П.Сагайдачного м. Львів пройшов Чемпіонат ЗС України серед ВВНЗ та Кубок України з поліатлону.

В змаганнях приймали участь військовослужбовці всіх військових вишів Збройних Сил України. Протягом трьох днів вони виборювали призові місця у наступних видах програми змагань: перший день змагань розпочався зі стрільби з пневматичної зброї та з силової гімнастики(підтягування на перекладені). Другий день змагань розпочався з легкої атлетики,а саме з бігу на 100 м, після чого всі учасники змагань перемістилися у сектор для метання гранати на дальність. Завершальний день змагань закінчувався бігом на 3000 метрів.

По при всі негаразди, які спіткали нашу команду, спортсмени нашого університету продемонстрували високі результати та посіли ІІ місце у командному заліку змагань. До складу команди входили: Полтавець Андрій, Юдін Владислав, Єрема Дмитро, Поплавець Владислав, Рудь Вадим.

В особистому заліку старший викладач кафедри №2 Полтавець Андрій посів ІІІ місце  у Чемпіонаті ЗС України серед ВВНЗ та І місце в Кубку України з поліатлону, курсант Юдін Владислав, а тепер вже лейтенант посів ІІІ місце у Кубку України.

Бажаємо тренерському штабу та усім спортсменам міцного здоров’я та подальших успіхів!

Попередній запис

Сучасна війна: гуманітарний аспект

Наступний запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України зі Спортивного орієнтування