НовиниРезультати змагань

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з військового п’ятиборства

У період з 14.05 по 17.05 на базі Харківського  національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба пройшов Чемпіонат ЗС України серед ВВНЗ з військового п’ятиборства.

В змаганнях приймали участь курсанти Харківського національного університету Повітряних Сил, Військового інституту танкових військ (м. Харків), Військового інституту Київського національного університету, Військового інституту телекомунікації та інформатизації (м. Київ), Львівська національна академія Сухопутних військ, Житомирський військовий інститут, Військова академія (м. Одеса), Національний університет «Одеська морська академія».

Спортсмени нашого університету  другий рік поспіль вибороли чемпіонство посівши І командне місце.

До складу команди входили: п-п/к Полтавець А.І., л-нт Юдін В.Д., с-нт  Рудь В.В, с-нт Васюта Я.К., мол. с-нт Єрема Д.В., мол.с-нт Безуглий М.О., ст.с-т Кметюк Д.І., с-т Смитюх Р.В., с-т Заріцький В.В.  Під час змагань спортсмени приймали участь в наступних видах: стрільба з автомата, подолання смуги перешкод за стандартами CISM,  плавання з перешкодами 50 м, метання гранати на точність на дальність та крос на 8 км.

В особистому заліку курсант 441 навчальної групи старший солдат Кметюк Д.І. посів ІІ місце та курсант 451 навчальної групи мол.с-нт Єрема Д.В посів ІІІ місце в Чемпіонаті ЗС України серед ВВНЗ. Також по видам наші спортсмени не залишилися без нагород та посіли: старший солдат Кметюк Д.І.  І місце в плаванні та стрільбі, лейтенант Юдін  В.Д. 3 місце в плаванні та ІІ місце в стрільбі, сержант Рудь В.В. ІІ місце в подоланні смуги перешкод CISM.

Бажаємо міцного здоров’я та подальших успіхів!

Попередній запис

Виступ особового складу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у Чемпіонаті Збройних Сил України з поліатлону

Наступний запис

Відкритий діалог начальника університету генерал-майора Олександра Турінського з курсантами випускних курсів