НовиниНовини творчої діяльності

Виступ волонтерського гурту «Творча сотня «Рух до Перемоги»

         25 березня 2018 року до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба завітали з концертною програмою громадська організація  «Творча сотня» «Рух до Перемоги»  спільно із 42-м гарнізонним будинком офіцерів, які знаходяться у місті Старокостянтинові Хмельницької області.

          У програмі концерту звучали патріотичні  твори, українські та авторські пісні, народжені війною на сході України. Присутні мали змогу почути поезії голови творчого колективу, журналістки, відомої поетеси, нагородженої орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня, Оксани Радушинської у авторському виконанні.

Виступи артистів-волонтерів, які практично щомісяця, починаючи з 2014 року, здійснюють свої творчі і волонтерські поїздки у зону проведення антитерористичної операції для підтримки морального духу наших воїнів, сприяють формуванню у курсантів університету високої національно-патріотичної свідомості, особистої честі і гідності, виховують майбутніх офіцерів в дусі патріотизму, відданості українському народові, вірності Військовій присязі, як справжніх та надійних захисників незалежності нашої Батьківщини.

Попередній запис

Реалізація та здобутки програми DEEP в університеті

Наступний запис

Практичний досвід майбутніх офіцерів