Гирьовий спортНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Виступ збірних команд факультетів університету з гирьового спорту

9-10 лютого 2017 року на спортивному комплексі «ХНУПС» Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба проводився Чемпіонат університету з гирьового спорту серед збірних команд факультетів.

В змаганнях прийняло участь 51 військовослужбовець. В особистій першості учасники змагань виконували розрядні нормативи.: КМС – 6 в/сл.; 1 розряд – 11 в/сл.;  2 розряд – 17 в/сл.;  3 розряд – 14 осіб.

В командному заліку – перше місце посіла команда льотного факультету, друге місце – факультет РТВ ППО, а третє – факультет ППО СВ. Команда інженерно авіаційного факультету програла третєму місцю лише по показникам 2-х місць та зайняла почесне четверте місце!

В вагових категоріях чемпіонами університету стали: курсант Маланчу А. – ЛФ, сержант Цюрак Р. – ІАФ, курсант Отисько В –ВКСС, старший лейтенант Матющенко В. – факультет АСУ та НЗПА, курсант Гриб М. – факультет ППО СВ, старший лейтенант Данілішин І.

Кращі спортсмени будуть продовжувати тренування  к Кубку України та чемпіонату серед ВВНЗ ЗСУ!!!