НовиниНовини Кафедри філософії

Вітаємо із Днем рідної мови!

21 лютого 2020 року філологи кафедри філософії провели захід, присвячений Міжнародному дню рідної мови. Урочисте привітання із цим важливим для кожного українця святом стало гарною традицією для нашого навчального закладу. Цьогоріч від імені командування усіх присутніх привітав заступник начальника університету з навчальної роботи полковник К. Васюта.

Організатори створили чудову атмосферу закоханості в українську мову, бажання невимушено та із задоволенням спілкуватися нею. Глядацька авдиторія насолоджувалася віршами та піснями, присвяченими рідному слову, у виконанні курсантів університету: Павла Маринкевича, Артема Войчука, Вікторії Зубач, Артема Савченка . Було також загострено увагу на проблемах української мови шляхом постановки однойменної міні-вистави, яку присутні вітали бурхливими оплесками. Після завершення урочистої частини заходу всім присутнім було запропоновано взяти участь у вікторині на краще знання української мови. Переможця – курсанта факультету Радіотехнічних військ Протиповітряної оборони Миколу Коваленка, який найуспішніше відповів на запитання, присвячені різноманітним лінгвістичним аспектам, нагородили солодким подарунком.

Викладачі української мови університету урочисто виконали «Оду мові» – ліричне послання, сповнене любові та ніжності, гордості та поваги до рідного слова: «Тож такою і будь вічно, мово рідна! А з тобою будемо вічними і ми, діти твої, на розкішних і безкінечних берегах твоїх!»

Попередній запис

Чемпіонат Харківської області з армспорту

Наступний запис

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У ХНУПС