НовиниНовини наукової діяльності

Вітаємо із захистом дисертації!

Підготовці наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації через ад’юнктуру та докторантуру в Харківському національному університеті Повітряних Сил приділяється серйозна увага.

17 квітня 2019 року в університеті відбувся черговий захист кандидатських дисертацій. Заступник начальника радіотехнічних військ Командування Повітряних Сил Збройних Сил України полковник Бейліс Леонід захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “озброєння та військова техніка”.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника кафедри 404 факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Харківського національного університету Повітряних Сил підполковник Лебедєв Віталій захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “навігація та управління рухом”.

Заступник начальника науково-організаційного відділу Харківського національного університету Повітряних Сил майор Щербінін Сергій захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “радіотехнічні та телевізійні системи”.

Вітаємо з успішним захистом дисертації та здобуттям наукового ступеню кандидата військових наук полковника Бейліса Леоніда та кандидатів технічних наук Лебедєва Віталія та Щербініна Сергія. Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та здобуття нових висот!

Попередній запис

Курс виживання в умовах автономного існування на території противника

Наступний запис

Харківські аерокосмічні читання - 2019