НовиниНовини наукової діяльності

Вітаємо із захистом дисертацій!

16 грудня 2020 року в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулися чергові захисти дисертацій.

Начальник науково-дослідного відділу – заступник начальника науково-дослідного управління наукового центру Повітряних Сил університету підполковник Денис Запара захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “військова кібернетика, системи управління та зв’язок”.

Старший викладач кафедри конструкції та міцності літальних апаратів та двигунів підполковник Євген Спіркін захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “навігація та управління рухом”.

Викладач кафедри математичного та програмного забезпечення АСУ майор Олексій Несміян захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю “навігація та управління рухом”.

Вітаємо з успішним захистом дисертацій та здобуттям наукового ступеню кандидата військових наук підполковника Дениса Запару та кандидатів технічних наук Євгена Спіркіна та Олексія Несміяна. Бажаємо подальших успіхів у професійній діяльності та здобуття нових висот!

Попередній запис

ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УНІВЕРСИТЕТУ

Наступний запис

Талант високий, самобутній