НовиниНовини освітньої діяльності

Вітаємо переможців освітнього проекту «Авіатор 2017»

12 квітня, у всесвітній День авіації і космонавтики, благодійний Фонд Бориса Колеснікова підвів підсумки освітнього проекту «Авіатор 2017» і оголосив імена переможців, серед них 10 курсантів льотного факультету нашого університету: Бордюгов П.Г., Волошин В.А., Кльоцкін Ф.А., Костирко Д.С., Оберемок В.М., Омельченко М.М., Петрів С.В., Томчак  В.О., Чеботарьов М.О., Шликов А.А.

Конкурсанти подолали п’ять етапів, серед яких були тести з теорії та історії авіації, точних наук і авіаційної англійської, а також креативні завдання від членів журі – розробка бізнес-плану і презентація власного інвестиційного проекту.

Переможці кажуть: конкуренція була високою, а конкурсні завдання – складними, але зараз їх переповнюють гордість і радість. Коли на кону стоїть поїздка на один з престижних авіафорумів світу, знайомство з Парижем і відвідування Діснейленду, то будь-яке випробування по плечу – запевняють щасливчики.

20 червня сто переможців «Авіатора 2017» відправляться до Франції, де проведуть чотири незабутні дні – їх очікує відвідування Ле Бурже, спілкування з однолітками з інших країн і кращими фахівцями світової авіаційної спільноти; там вони отримають безцінний досвід і знання, які впровадять в рідній Україні.
Вітаємо переможців!!!

Попередній запис

День всесвітньої авіації та космонавтики на льотному факультеті

Наступний запис

Питанням безпеки польотів – пильну увагу