Індивідуальні новини кафедри Вищої математикиНовини

Вітаємо переможців університетської олімпіади з математики

В березні 2018 року в університеті відбувся перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, а саме університетська олімпіада серед курсантів. Олімпіада була організована силами кафедри вищої математики.

Метою заходу було виявлення курсантів з нестандартними здібностями з математики. Олімпіадні задачі виходили за межі стандартного курсу вищої математики. З найкращих курсантів усіх факультетів викладачами було відібрано 70 військовослужбовців, в тому числі 47 курсантів першого курсу та 23 курсанта другого курсу.

При перевірці робіт  викладачами кафедри вищої математики, зверталась увага на хід думок учасників та всі нестандартні підходи до розв’язку завдань.

За підсумками олімпіади перемогу здобув курсант 212 навчальної групи Олександра Хахалкіна, друге та третє місця посіли курсанти 112/1, 411/1 та 612 навчальних груп Едуард Гегечкорі, Владислав Сай та Костянтин Павлов відповідно

Найкращі курсанти представлятимуть університет у другому турі Всеукраїнської олімпіади з математики, яка відбудеться в Сумському державному університеті 16 – 18 травня 2018 року.

Вітаємо переможців!!!

Бажаємо успіхів на наступних етапах олімпіади.

Попередній запис

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі

Наступний запис

Переможці Всеукраїнського конкурсу талантів