НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

ВІТАЄМО! ВИ У ФІНАЛІ!

Приємно розпочинати новий рік з гарних новин. І в нас вони є! У серпні 2020 року з числа курсантів 145 навчальної групи (солдат Дар’я Колісник та солдат Вікторія Проценко) та 155 навчальної групи (старший сержант Артем Михайлов, молодший сержант Євгеній Яковишин та солдат Данило Путінцев) з’явилася команда InChoice, яка стала учасником міжнародного проекту Peer-to-peer (P2P).

Р2Р – проект, який реалізується за підтримкою Управління стратегічними комунікаціями Апарату Головнокомандувача Збройних Сил України та представниками організації EdVenture Partners.

Мета проекту – привернути увагу до проблеми розповсюдження дезінформації та пропаганди Російської Федерації проти України та реагувати на виклики російської гібридної війни, створивши спільноту соціально відповідальних громадян, які готові протидіяти інформаційній агресії.

13 січня організатори проекту повідомили про результати тривалої роботи та визначили трьох фіналістів із одинадцяти учасників, до складу яких увійшла й команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба InChoice.

Вітаємо фіналістів та бажаємо перемоги у фінальному турі!

Попередній запис

КУРСАНТИ - ЛОКАТОРНИКИ ФАКУЛЬТЕТУ РАДІОТЕХНІЧНИХ ВІЙСЬК ППО ХАРКІВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ІМЕНІ ІВАНА КОЖЕДУБА ВІДПРАЦЮВАЛИ ПРАКТИЧНУ СКЛАДОВУ В ЯКОСТІ НАЧАЛЬНИКІВ РАДІОЛОКАЦІЙНИХ СТАНЦІЙ(КОМАНДИРІВ ВЗВОДІВ), ПРИ ПЕРЕВЕДЕННІ ХАРКІВСЬКОГО РАДІОТЕХНІЧНОГО БАТАЛЬОНУ “РОГАНЬ” В БОЙОВУ ГОТОВНІСТЬ.

Наступний запис

Тренінг з розвитку критичного мислення