Новини

ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Професія медика – одна із найважливіших, тому що це, перш за все, відповідальність за людські життя. Авіаційний лікар – це подвійна відповідальність – від першого зльоту до крайнього дотику землі.

В тендітних жіночих руках майора медичної служби Вєдєньєвої Римми Яківни – жінки-офіцера, яка присвятила своє життя тонкому поєднанню медицини та авіації, найцінніший дар – здоров’я та життя людини.

Пройшовши шлях від лікаря медичного пункту військової частини до начальника лабораторії авіаційної медицини Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Римма Яківна Вєдєньєва здобула повагу та репутацію людини з великим серцем та щирою душею. Професіоналізм, раціональні рішення та людяність у неї завжди були у пріоритеті при вирішенні будь-яких питань службової діяльності, незалежно від того, ким вони були поставлені: курсантом-першокурсником чи генералом.

«Не відкладай на завтра..» – життєве кредо нашої берегині в погонах. Саме ця корисна звичка допомагає їй вчасно реагувати на життєві виклики та ефективно справляться з ними, а швидке одужання, щасливі очі та слова подяки пацієнтів – найдорожча плата, яку може отримати медичний працівник.

#ПовітряніСилиНеймовірні

#Берегиня_ХНУПС_2020

#Берегиня2020

#Нашікращі

#День_медика_ХНУПС_2020

Попередній запис

НА ШЛЯХУ ДО ОМРІЯНОЇ ПРОФЕСЇЇ!

Наступний запис

ЯСКРАВА «KVITKA» РОЗПУСТИЛАСЯ У ПОЛЬОВОМУ ТАБОРІ