Новини

ВІТАЄМО З ПОЧЕСНИМ ЗВАННЯМ – СЕРЖАНТ!

Невід’ємним елементом реформ в українській армії має бути відродження та продовження вже існуючих військових традицій. Сьогоднішній урочистий ритуал присвоєння сержантських звань молодшим командирам перших курсів та прийняття ними Кодексу сержанта Збройних Сил України, який традиційно відбувся  у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, став справжнім військовим святом для особового складу вишу.

Начальник Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба генерал-майор Олександр Турінський  привітав новоспечених сержантів й наголосив, що бути сержантом – це відповідальне завдання, яке спроможний реалізувати лише підготовлений та вмотивований військовослужбовець та зазначив, що високопрофесійний сержантський корпус – це вимога сьогодення, це платформа для реформування Збройних Сил України зразка військових формувань країн-членів НАТО.

Урочистим моментом свята стало приймання молодшими командирами Кодексу сержанту Збройних Сил України,  під час якого вони з піднесеним настроєм зобов’язались бути патріотами, вірно служити Вітчизні, стійко переносити випробування військової служби та бути зразком для підлеглих.

Ми повністю розуміємо, що сержант – це наставник, лідер для підлеглих, який повинен постійно вдосконалюватись, поглиблювати свої знання та бути взірцем професійності. Й ми готові та здатні довести це своїми справами, – зазначив під час спілкування з ветеранами військової служби та гостями заходу молодший сержант Кирило Акименко.

На завершення урочистого заходу святковий настрій «кожедубівцям» подарували кращі творчі колективи університету.

Важливість подібних заходів важко переоцінити, тому що з кожною новою сходинкою армійського життя курсанти розуміють, що вони є продовжувачами справи тих, хто боронив нашу країну протягом попередніх століть та несуть особисту відповідальність за захист Батьківщини.

Попередній запис

Інноваційні технології у процесі опанування історичних знань

Наступний запис

Тиждень соціології