Новини

“ВИХОВАТИ ЛЮДИНУ – ОЗНАЧАЄ ВИЗНАЧИТИ ДОЛЮ НАЦІЇ”

День працівників освіти – свято, яке приходить до нас у найпрекраснішу пору року, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею променіють різнобарвні квіти. Це свято людини, яка відкриває скарбницю знань, науки, мудрості та засіває в душах велику любов до рідної землі, її народу та Батьківщини.

Сьогодні, 01 жовтня 2021 року, особовий склад Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба вітає освітян з нагоди їх професійного свята – Дня працівників освіти, яке традиційно відзначають у першу неділю жовтня.

Урочисті заходи розпочалися із привітального слова тимчасово виконуючого обов’язки начальника університету генерал-майора Віталія ТЮРІНА, в якому він наголосив, що значущість професії Вчителя у суспільному розвитку будь якої Держави, а особливо професії військового педагога важко переоцінити, так як від їх професіоналізму напряму залежить ефективність підготовки військових фахівців, формування в них високих морально-ділових якостей, здатність і готовність успішно вирішувати складні військово-професійні завдання у мирний час та під час ведення бойових дій.

За підтримки Харківської міської ради святкову атмосферу освітянам та всім присутнім у залі подарували творчі колективи міста Харкова.

Шановні працівники освіти! Без перебільшення можна сказати, що від вашої щоденної клопіткої праці напряму залежить доля завтрашніх поколінь, а отже і доля цілої країни. Наша глибока повага вам за невтомний творчий пошук і прагнення виростити яскраві особистості, еліту Збройних Сил України, її справжніх патріотів.

Дякуємо вам за вашу натхненну і важливу працю!

Попередній запис

МІЖНАРОДНИЙ ТИЖДЕНЬ АКАДЕМІЇ ВІЙСЬКОВО-ПОВІТРЯНИХ СИЛ В СПОЛУЧЕНИХ ШТАТАХ АМЕРИКИ

Наступний запис

Всеукраїнський фестиваль інженерних талантів "Future of Ukraine"