НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Виховуємо справжніх патріотів

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба велика увага приділяється військово-патріотичному вихованню молоді, тому курсанти університету постійно беруть участь у таких заходах.

У рамках святкування 26-ї річниці Збройних Сил України курсанти льотного факультету університету за участю професора кафедри психології та педагогіки полковника Калагіна Ю.А. провели захід з військово-патріотичного виховання учнів загальноосвітньої школи № 30 м. Харкова. Для проведення  заходу курсанти підготували насичену пізнавальну програму. У теплій, відкритій та емоційно насиченій атмосфері курсанти розповіли учням про історію, сучасний стан Збройних Сил України та рідного університету. Особливо активно учні відповідали на запитання тематичної вікторини та отримували призи за правильну відповідь. Саме такі заходи сприяють формуванню патріотичних почуттів, любові до Батьківщини.

Військово-патріотичне виховання молоді важлива справа, тому курсанти університету будуть і надалі проводити роботу в цьому напрямку.

Попередній запис

Курсанти Військового коледжу сержантського складу провели військово - патріотичні заходи зі школярами підшефної школи

Наступний запис

ІІ Всеукраїнський чемпіонат з функціонального багатоборства