НовиниНовини МВСНовини ННЦМП

Візит делегації Збройних Сил США до університету

16 травня 2018 року представники Збройних Сил США відвідали Харківський національний університет Повітряних Сил. Поважні гості ознайомилися з історією створення, сучасним станом, можливостями навчально-матеріальної бази та системою підготовки в університеті. Гостями було відмічено, що в університеті підходи до навчання та обладнання навчальних класів мають принципово нову концепцію, спрямовану на практичну складову занять курсантського складу, навчання безпосередньо на озброєнні та військовій техніці, яка знаходиться на озброєнні Повітряних Сил. З цією метою всі аудиторії оснащені за новими стандартами з урахуванням вимог сьогодення.

Крім того, під час брифінгу були розглянуті питання військової реформи та військового співробітництва.

Гості дізналися, що в університеті удосконалена система військової освіти:

  • впроваджені досвід АТО і ООС та стандарти ІСАО і НАТО;
  • до підготовки фахівців залучаються іноземні інструктори та експерти НАТО за програмою DEEP, що впливає на підвищення якості підготовки через впровадження міжнародних стандартів;
  • створена нова система проведення навчальних практик та військових стажувань.

Протягом візиту провідні фахівці університету ґрунтовно відповідали на численні запитання представників делегації. Закінчився захід підбиттям підсумків роботи та підготовкою спільних пропозицій стосовно подальшого співробітництва.

Попередній запис

Кіборги. Донецьк. Аеропорт

Наступний запис

Вишиванка – поема життя, зачарована вічність в узорах