НовиниНовини кафедри психології та педагогіки

Візит до Есхару

Незважаючи на те, що нещодавно в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба був день відкритих дверей, профорієнтаційна робота продовжується.

З метою ознайомлення та роз’яснення переваг навчання за спеціалізацією «Виховна та соціально-психологічна робота у підрозділах, на кораблях (за видами збройних сил) 28 листопада відбувся візит науково-педагогічних працівників кафедри психології та педагогіки і курсантів третього курсу, які навчаються за цією спеціалізацією, до вихованців Ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Патріот» (Чугуївський район, смт Есхар).

Кафедра психології та педагогіки вже давно співпрацює з Ліцеєм «Патріот». Ну а хто може краще розповісти про особливості навчання та побутові умови в університеті, як не самі курсанти?! Цього разу наставниками ліцеїстів стали курсанти 135 навчальної групи: Ігор Голобородько, Дарина Колісник, Мирослав Навроцький і Вікторія Проценко. Вони розповіли про університет, свою спеціальність, поділилися досвідом навчання та ближче познайомились із ліцеїстами.

Знайомство відбувалось у формі тренінгу. Пояснивши наскільки важливо для військовослужбовця підтримка колег та згуртованість колективу, курсанти запропонували ліцеїстам оцінити та проаналізувати свої групи. Спочатку сором’язливо, а потім дуже активно та, як нам здалося, відверто вихованці ліцею брали участь у запропонованих вправах: «будували споруди», малювали, ловили один одного – одним словом діяли як справжні згуртовані команди.

Після тренінгу курсанти щиро відповідали на питання ліцеїстів, навіть поділитися своїми маленькими секретами та хитрощами. Підзарядившись один від одного позитивним настроєм та обмінявшись контактами, теперішні та, сподіваємось, майбутні курсанти домовилися про подальше спілкування та зустріч у стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Будемо чекати!

Попередній запис

МІЖНАРОДНЕ ВІЙСЬКОВЕ СПІВРОБІТНИЦТВО СПРИЯЄ ЗМІЦНЕННЮ БОЙОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ АРМІЙ

Наступний запис

Чемпіонат Збройних Сил України з боксу