Новини

Візит кадетів Королівських Військово-Повітряних Сил Великої Британії до університету

До Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба прибула делегація кадетів з Великої Британії.

На початку свого перебування, закордонні гості зустрілися із представниками Харківського національного університету Повітряних Сил. Під час короткого брифінгу їм розповіли про історію розвитку та сучасний стан університету. Зокрема, ознайомили із системою підготовки офіцерських кадрів, навчально-матеріальною базою та організацією освітнього процесу у військовому виші.

Делегація ознайомилася з життям курсантів університету та з методикою тренажерного навчання. Британські кадети мали змогу побачити не тільки навчальний процес, а й організацію дозвілля й повсякденного життя наших курсантів та студентів, також гості взяли участь у заняттях з фізичної підготовки.

Для гостей із Великої Британії були організовані екскурсії нашим містом, з метою ознайомлення з культурною та історичною спадщиною Слобожанщини. Також відвідали громадську галерею університету “Обереги музичної Харківщини” та здійснили пішу прогулянку з відвідуванням майдана Свободи, парку культури та відпочинку, візитівки нашого міста – Дзеркального струменю та інших історичних споруд.

Представники делегації зазначили: “Що у місті Харкові вони вперше і з нетерпінням чекали на можливість відвідати такий відомий навчальний заклад. Те, що ми побачили, а також спілкування з викладачами та курсантами переконало, що в університеті підготовка військових фахівців проходить на високому професійному рівні. Після знайомства з навчальним закладом та з серцем Слобожанщини містом Харків, ми обов’язково ще не раз повернемось сюди знову”.

Керівництво університету наголосило, що мета такої співпраці – поглибити відносини між нашими Збройними Силами і допомогти університету готувати військових фахівців за стандартами НАТО та виразило сподівання на подальшу плідну взаємодію між Харківським національним університетом Повітряних Сил та Королівськими Військово-Повітряними Силами Великої Британії.

Попередній запис

Підвищення рейтингу університету у “Консолідованому рейтингу вишів України 2018 року”

Наступний запис

Вітаємо із захистом дисертацій!