Новини

Візит Міністра оборони України Степана Полторака до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Сьогодні, 6 травня, під час робочої поїздки на Харківщину, Міністр оборони України Степан Полторак відвідав Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та оголосив своє рішення про призначення 6 травня 2019 року начальником університету генерал-майора Олександра Турінського.

Глава оборонного відомства, вітаючи генерал-майора Олександра Турінського з призначанням, підкреслив, що він, як бойовий офіцер, відповідальний начальник, професіонал, користується беззастережним авторитетом серед особового складу університету і довірою керівництва Збройних Сил України. Міністр оборони України виразив впевненість, що новопризначений начальник університету є керівником нового покоління з чітким баченням майбутнього, здатного вивести навчальний заклад на новий виток розвитку та зробити все, щоб університет і надалі був лідером серед навчальних закладів з підготовки сучасних військових фахівців, спроможних виконувати бойові завдання по захисту нашої держави.

Також, Міністр оборони України зазначив, що сьогодні основними складовими підготовки сучасного фахівця у військовому навчальному закладі є вмотивований курсант, досвідчений викладач, сучасна навчально-матеріальна база, мобільні наукові школи і розвинута інфраструктура. За його словами, все це дасть можливість отримати максимально підготовленого до практичних дій випускника.

Від імені управління та особового складу університету вітаємо генерал-майора Олександра Турінського з цією важливою подією та бажаємо вагомих здобутків, наснаги в службовій діяльності і здійснення всіх планів!

Попередній запис

Травневе засідання дебатного клубу

Наступний запис

Рейтинг 2019 року закладів вищої освіти України