НовиниНовини МВС

Візит представників Київської Асоціації військових аташе до університету

11 червня в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбувся візит Київської Асоціації військових аташе за участі 19 країн світу, на чолі з полковником Крістоні Ріккардо, Аташе з питань оборони Італійської Республіки.

У ході зустрічі відбувся брифінг під час якого обговорювалися основні напрямки співробітництва з іншими країнами та участь університету в міжнародних програмах. Також представники іноземних країн дізналися програму підготовки фахівців льотного та протиповітряного профілю. По завершенню брифінгу делегація мала можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою університету, а саме з навчально-тренувальними комплексами факультету зенітних ракетних військ, факультету радіотехнічних військ протиповітряної оборони та скористалась можливістю відчути себе у кабіні справжнього бойового вертольоту завдяки авіаційному тренажерові учбово-комплексного вертольоту Мі-8.

Для представників іноземних дипломатичних місій був проведений огляд громадської галереї “Обереги музичної Харківщини”, де вони доторкнулися до музичної спадщини Слобожанщини та побачили на власні очі експонати відомих артистів, музикантів та диригентів.

Керівництво університету наголосило, що мета таких зустрічей – поглибити відносини між Збройними Силами України та Збройними Силами інших країн та виразило сподівання на подальшу плідну взаємодію між Харківським національним університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба та Київською Асоціацією військових аташе.

Попередній запис

Відзначаємо День народження Івана Микитовича Кожедуба на кафедрі авіаційної англійської мови!

Наступний запис

Іл-76. Обірвані життя