НовиниНовини ННЦМП

Візит представників Військово-Повітряної Академії Збройних Сил Італійської Республіки до університету

З 11 по 15 грудня, в рамках міжнародного військового співробітництва, відбувся візит до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба представників Військово-Повітряної Академії Збройних Сил Італійської Республіки.

Основною метою заходу було розширення двостороннього співробітництва у сфері відбору та підготовки осіб офіцерського складу, а також обмін досвідом щодо організації навчального процесу у вищих навчальних закладах.

В період візиту з представниками іноземної делегації було проведено брифінг-презентацію на тему “Сучасний стан та основні шляхи вдосконалення освітнього процесу в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба”, огляд навчально-матеріальної та полігонної бази,  університету. Представники Військово-Повітряної Академії  відвідали військовий аеродром університету.

Захід повністю відповідав завданням та очікуванням. У підсумку роботи були намічені шляхи подальшої співпраці в рамках вдосконалення двостороннього військового співробітництва між Військово-Повітряною Академією Збройних Сил Італійської Республіки  та Харківським національним  університетом Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Попередній запис

Команда ХНУПС з функціонального багатоборства найбільш фізично підготовлена команда Харкова

Наступний запис

Семінар з проблем безпеки у 21 столітті з залученням іноземних експертів