Новини

Візит тренувальної місії “ORBITAL” до Харківського національного університету Повітряних Сил

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба 21 лютого відбулась двостороння зустріч між командуванням університету та Британською тренувальною місією “ORBITAL”.

Основна мета візиту іноземної делегації – обговорення можливої допомоги від британської сторони у підготовці військовослужбовців протиповітряної оборони  у відповідності до сучасних стандартів НАТО.

В ході зустрічі командиром місії “ORBITAL” було запропоновано проведення навчань фахівцями протиповітряної оборони з залученням інструкторів Збройних Сил Великої Британії.

“Насамперед, першочергове завдання нашої місії в Україні – це висвітлення системи підготовки військовослужбовця Збройних Сил Великої Британії, а не втручання в академічний процес навчання офіцера сучасної української армії. На наш погляд система, яка сьогодні розроблена в Українських вищих військових навчальних закладах відповідає сучасним стандартами НАТО”,- заявив командир тренувальної місії “ORBITAL” полковник Маркус Еванс.

“Вже п’ятий рік поспіль на Сході України триває збройна агресія Російської Федерації, в цей складний для нашої держави час, коли ми відстоюємо свою незалежність та територіальну цілісність, допомога та підтримка наших друзів та партнерів з Великої Британії є вкрай важливою”,- зазначив ТВО начальника університету генерал-майор Олександр Турінський. Він також додав, що для якісної підготовки до тренувань потрібно визначитись, на якому рівні буде проходити зазначений захід та організувати робочу зустріч з планування.

В ході зустрічі обома сторонами були намічені шляхи подальшого співробітництва та визначені умови проведення курсової підготовки особового складу на протязі 2019 року.

Попередній запис

Конференція з безпеки польотів з керівним складом Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

Наступний запис

З рідним словом міцніє держава!