Заходи бібліотекиЗаходи присвячені ООС (АТО)НовиниНовини бібліотеки університету

Вклоняємось доземно українському солдату

Наприкінці тижня, що минув в університеті проведено презентацію чергового – вже четвертого видання книги «Вклоняємось доземно українському солдату», підготовленого колективом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України «Народна армія».

Уже традиційно у книзі представлено цікаві нариси, замальовки та інші оригінальні матеріали про Українських військовослужбовців, які приймали участь у проведенні антитерористичної операції на Донбасі. Також тут представлені унікальні фотографії, що закарбували моменти боротьби Збройних Сил України із російськими окупантами. Все це «багатство» у різний час зібрали та виклали на 196-х сторінках кореспонденти військової газети.

Військові журналісти розказали майбутніми офіцерам про відомчу газету «Народна армія», зачитали окремі сторінки із четвертого випуску «Вклоняємось доземно українському солдату» та продемонстрували короткі відеороліки, що розповідають про роботу прес-офіцерів і військових кореспондентів в районі проведення АТО.

Курсантам дуже сподобалось таке неформальне спілкування із «солдатами слова». Майстерні розповіді про Героїв України вразили майбутніх офіцерів, змусили замислитися і зробити власні висновки.

По завершенню презентації видання представники газети «Народна армія» передали книги завідувачам бібліотек та гуманітарних кафедр видового вишу.

Попередній запис

Пасха – перемога вічного Життя

Наступний запис

Всеукраїнська студентська олімпіада