Новини

Воїн – не професія, а тип характеру…

26 грудня в нашому університеті відбулася презентація посібника з військового лідерства для підрозділів Морської піхоти.

«ВЕСТИ! БОРОТИСЯ! ПЕРЕМАГАТИ» – саме цими словами і розпочалася презентація. Посібник висвітлює не тільки тему місії морської піхоти України, але й проблеми формування особистості воїна, захисника батьківщини.

«Ми подбали про те, аби за кожним і них була ціла філософія, яка б опиралася і на наш особистий досвід, досвід Морської піхоти України, і також на певні світові тренди та тенденції.

Це такий посібник, щоб усю мудрість цілого воїнського етосу можна було помістити у кишеньку та носити біля серця. Разом з тим, мова, якою він написаний, – це мова, яка мотивує. Це не академічний дискурс, не «джерело інформації», це – джерело натхнення та інтерпретації особистості військовослужбовця та його обов’язку», – підсумував отець Андрій Зелінський, військовий капелан 36-ї Окремої бригади морської піхоти Військово-морських сил ЗСУ.

В презентації взяли участь викладачі, офіцери курсової ланки, сержанти та курсанти усіх факультетів університету. Цей посібник стане в пригоді багатьом поколінням українських військовослужбовців, виховуючи в них дух відважних воїнів, відданих захисників рідної землі, щирих побратимів.

Попередній запис

Робота військово-наукового товариства курсантів

Наступний запис

Комплексний випускний екзамен підготовки осіб сержантського (старшинського) складу з вищою освітою