Новини

ВПЕВНЕНІ КРОКИ «КОЖЕДУБІВЦІВ» ДО ЗАПОВІТНОЇ МРІЇ

На базі військової частини А4104 у м. Чугуїв, продовжується льотна практика курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

«Кожедубівці» кожного льотного дня на практиці застосовують свої знання, набуті в університеті, усі найкращі якості та вміння при виконанні польотних завдань, відточують у небі майстерність майбутніх асів Повітряних Сил незалежної України. Кожен із них вже зробив свій вибір у житті, питання: ким бути – вирішений назавжди, а це допомагає, мотивує та надає сили в опануванні льотної техніки і досягненні поставленої мети.

Так, курсанти 3 курсу на вертольотах Мі-2 успішно склали заліки з комплексно – тренувальних занять та наземної підготовки, і як підсумок кропіткої праці та якісних результатів, приступили до виконання ознайомлювальних і вивізних польотів.

Знання, практичні навички та вміння майбутніх офіцерів у цей складний час як ніколи потрібні українській державі, тому ми щиро сподіваємось, що молоді авіатори на високому рівні виконають поставлені завдання та зроблять в цьому році ще один крок на шляху до заповітної мрії – стати професійним військовим льотчиком, захисником Вітчизни.

Бажаємо Вам, панове курсанти, цілеспрямованості та наполегливості, нових успіхів у виконанні програми льотної підготовки!

Попередній запис

Проведена експериментально-дослідницька практика

Наступний запис

«Відео-гра» як форма контролю на кафедрі авіаційної англійської мови