Індивідуальні новини ЛФНовини

Впровадження військових традицій у курсантському середовищі – важливий аспект виховання сучасного воїна-патріота України

Курсанти 2-го курсу льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба протягом червня-липня 2018 року здійснили перший самостійний політ на легкомоторному літаку Харківського виробництва ХАЗ-30 та успішно продовжують виконання програми практичного льотного навчання, відточуючи льотну майстерність на аеродромі Харківського аероклубу імені Валентини Гризодубової ТСО України.

За встановленою льотною традицією курсантів, які здійснили перший самостійний виліт, привітали товариші, командування університету, факультету та аероклубу. Традиційно перший самостійний політ курсанта після приземлення літака завершився дружнім підкиданням товаришами юного пілота догори. В урочистій обстановці курсанти отримали привітальні адреси від начальника університету та подарунки у вигляді футболок з національною, військовою символікою і авіаційними логотипами на згадку про визначну подію у житті кожного пілота – перший самостійний виліт на літаку. У такі важливі хвилюючі моменти життя кожний курсант по-справжньому відчуває своє військово-професійне призначення щодо важливої справи захисту рідної Батьківщини і гордість за приналежність до льотного братерства.

Надзвичайно символічним та вже традиційним є той факт, що юні «кожедубівці» університету самостійно стають на крило і «народжуються» як пілоти саме у червні-липні, коли народилися героїчні повітряні аси минулого: Іван Кожедуб та Сергій Грицевець. Величезний досвід та невмируща слава видатних асів надихають молоде покоління льотчиків на сумлінне опанування льотною справою щодо захисту мирного неба нашої держави.

Попередній запис

Вітаємо із захистом дисертацій!

Наступний запис

Підготовка офіцерів бойового управління та груп керівництва польотами спільно з американськими інструкторами