Новини

Всесвітній день філософії в університеті

В університеті доброю традицією, яка починається з 2017 року, стало відзначати Всесвітній день філософії – Міжнародний день ООН.

Всесвітній день філософії – Міжнародний день ООН, проголошений на 33 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 2005 році, відзначається щорічно у третій четвер листопада. ЮНЕСКО започаткувало цей день з метою залучити людство до багатства філософської думки, принести в буденне мислення нові ідеї та стимулювати публічні дебати інтелектуалів і громадянського суспільства з приводу викликів, які постають сьогодні перед людьми та світом.

У всесвітній день філософії науково-педагогічні працівники кафедри філософії виступили з інформаційними повідомленнями про історію становлення Всесвітнього дня філософії, роль філософії у житті сучасного суспільства, значення філософії для військової науки і практики, теорії і практики морально-психологічного забезпечення підготовки та застосуванні військ. У проведенні інформаційних повідомлень активну участь взяли курсанти університету.

Курсанти льотного факультету під керівництвом старшого викладача кафедри філософії кандидата філософських наук, доцента Людмили Петрової відвідали пам’ятник видатному українському філософу, поету і педагогу Г.С. Сковороді. Разом з викладачем курсанти обговорили важливі аспекти творчості українського мислителя, роль у розвитку світової філософської думки, актуальність філософської спадщини для розвитку особистості в умовах військово-професійної діяльності. Захід завершився покладанням квітів до пам’ятника славетному сину українського народу.

Попередній запис

Завершення проведення курсів підвищення кваліфікації фахівців служби метрології та стандартизації

Наступний запис

Військово-історична поїздка до Конотопа й Батурина