НовиниНовини Кафедри філософії

Всесвітній день філософії в університеті

До Всесвітнього дня філософії в університеті відбулися заходи, організовані науково-педагогічними працівниками кафедри філософії.

 У рамках цих заходів у читальному залі бібліотеки університету було проведено інформування курсантів на тему «Філософія у сучасному світі». Професор кафедри філософії доктор філософських наук, професор Олександр Панфілов привернув увагу присутніх до значення філософії як теоретичної і методологічної основи військової науки і практики. Під керівництвом старшого викладача кафедри філософії кандидата філософських наук Людмили Петрової курсанти факультету Протиповітряної оборони Сухопутних військ розповіли про філософію як спосіб життя багатьох мислителів, письменників, художників та вчених.

На урочистому засіданні кафедри філософії виступив кандидат філософських наук, професор Петро Квіткін, акцентувавши увагу на формуванні філософської культури офіцерських кадрів.

Курсанти льотного факультету університету під керівництвом старшого викладача кафедри філософії кандидата філософських наук Ірини Дятлової провели «круглий стіл» та поклали квіти до пам’ятника видатному українському філософу, поету і педагогу Григорію Сковороді.

Відзначення Всесвітнього дня філософії в університеті – це нова традиція формування світогляду нерозривної єдності українського народу зі світовою спільнотою, процесу європейської цивілізаційної ідентифікації і національної самосвідомості, патріотичних якостей і почуття національної гідності народу України.

Попередній запис

Українська національна революція 1917-1921 років: шляхи побудови модерної української держави

Наступний запис

Хід екзаменаційної комісії з випускниками льотного факультету університет у 2017 році