Заходи бібліотекиНовиниНовини бібліотеки університету

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Сучасний світ стрімко змінюється. Цифрова епоха надає нам колосальні можливості. Саме тому, бібліотека університету сьогодні – це місце де генеруються нові ідеї, де кожен знаходить для себе щось цікаве, де вирує життя.

З метою забезпечення професорсько-викладацького складу, студентів, курсантів, ад’юнктів всіма необхідними умовами для ведення ефективної наукової роботи, отримання якісної освіти, розвитку умінь роботи в інформаційно-комунікативному середовищі фахівці бібліотеки проводять дні інформації, бібліотечні уроки, екскурсії, бесіди, бібліографічні огляди. Користувачі цінують університетську бібліотеку як місце захоплюючого навчання з доступом до всіх джерел знань.

Колектив бібліотеки і надалі буде реалізовувати всі свої можливості, енергію та професіоналізм на користь своїм читачам, щоб зробити бібліотеку сучасним інноваційним освітньо-науково-культурним центром університету та найпривабливішим місцем для курсантів та студентів.

Вітаємо працівників бібліотеки університету з Всеукраїнським днем бібліотек! Дякуємо вам за новаторство та вірність традиціям, за душевність і професіоналізм за вірне служіння світовій культурі і прогресу людства!

vseukraїnskij-den-bibliotek-hnups_02 vseukraїnskij-den-bibliotek-hnups_05 vseukraїnskij-den-bibliotek-hnups_04 vseukraїnskij-den-bibliotek-hnups_03

Попередній запис

ПЕТРО САГАЙДАЧНИЙ ВІЙСЬКОВИЙ ТА ПОЛІТИЧНИЙ ДІЯЧ

Наступний запис

БІБЛІОТЕКА – СВІТ ІНФОРМАЦІЇ, ЗНАНЬ, УСПІХУ