Заходи в університетіНовини

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності в стінах Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба

8 листопада 2019 року особовий склад нашого університету долучився до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. Такий диктант уже девꞌятнадцятий рік поспіль лунає на Українському радіо до Дня української писемності та мови, що відзначається 9 листопада. У написанні диктанту взяли участь близько тисячі осіб: курсантів, офіцерів, працівників Збройних Сил України, що навчаються та навчають у нашому університеті. Цьогоріч організатори радіодиктанту надали можливість кожному перевірити свої роботи майже одразу після їх написання. Усі охочі мали можливість надіслати тексти своїх диктантів, попередньо їх сфотографувавши, на зазначені організаторами адреси. Автори десяти найкращих творів нагороджуватимуться призами.

Минулого року до Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності долучилося майже 33 000 учасників, причому кілька листів надійшли з анексованого Росією Криму та окупованого Донецька. 311 людей написали текст без жодної помилки – це стало рекордом за весь час існування радіодиктанту.

У стінах ХНУПС подібну акцію було організовано та проведено вперше, але надалі це має стати гарною традицією, адже демонстрація грамотного володіння літературною мовою нації є найкращим привітанням с Днем української мови.

Попередній запис

Участь курсантів факультету ЗРВ в підсумкових тактичних навчаннях з бойовою стрільбою

Наступний запис

Один крок до перемоги в конкурсі