Багатоборство ВСКНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Всеукраїнські змагання серед представників Збройних Сил України та інших військових формувань з військово-спортивних багатоборств, розділ «Військово-прикладне семиборство»

На базі Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба з 22-24 березня 2019 року були проведені Всеукраїнські змагання серед представників Збройних Сил України та семи міжвідомчих формувань з військово-спортивних багатоборств,  у розділі «Військово-прикладне семиборство».

В перший же день наша команда захопила лідерство у спринті з бігу на 100метрів та підтягуванні на перекладині і на протязі всіх змагань тримала позиції лідера. Другий день на смузі перешкод, плаванні і метанні гранат тільки збільшив відрив нашої команди від і інших суперників. У завершальний день змагань зі стрільби та бігу на 3000 метрів нашим спортсменам теж не було рівних.

Призові місця у особистому заліку розподілились між курсантами Харківського національного університету Повітряних Сил:

  • І – місце посів Рудь Вадим Володимирович та виконав норматив «Майстра Спорту України»;
  • ІІ – Заріцький Владислав Володимирович;
  • ІІІ – Поплавець Владислав Сергійович.

Бажаємо нашим спортсменам та учасникам змагань у тому ж дусі проявляти свій наполегливий характер та продовжувати боротьбу за перші місця, а також міцного спортивного здоров’я і подальших перемог.

Попередній запис

Відкритий діалог ТВО начальника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба генерал - майора Олександра ТУРІНСЬКОГО з курсантським складом

Наступний запис

Всеукраїнська студентська олімпіада