Армійський рукопашний бійБагатоборство ВСКНовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Всеукраїнські змагання серед представників ЗСУ та інших військових формувань з військово-спортивних багатоборств

В період з 04 по 06 травня 2018 року на спортивному комплексі університету відбулися Всеукраїнські змагання серед представників Збройних Сил України та інших військових формувань з військово-спортивних багатоборств в розділі ”Бойове двоборство”.

В змаганнях приймали учать спортсмени  таких відомст: Збройні Сили України, Національна гвардія України, Служба безпеки України, Національна поліція України, Міністерство юстиції України, Прикордоння служба України, Міністерство надзвичайних ситуацій України, Служба спеціального зв’язку та захисту інформації, Служба спеціального транспорту України, Державна фіскальна служба України. В командній першості в запеклій боротьбі команда Збройних Сил України посіла почесне друге місце. До команди Збройних Сил України входили члени збірної команди університету з рукопашного бою, які посіли: 1 місце в ваговій категорії до 60кг : Писаренко Максим, і тим самим здобув можливість отримати почесне звання Майстер Спорту України. Бронзовим призером змагань до 70кг став – Дакало Вадим.

Дякуючи спільній наполегливій праці Всеукраїнської федерації військово-спортивних багатоборств та університету, змагання пройшли на високому рівні, переможці та призери турніру були нагородженні подарунками та пам’ятними відзнаками.