Новини

Всеукраїнський тиждень права у Харківському національному університеті Повітряних Сил

З нагоди проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р було затверджено План заходів з проведення Всеукраїнського тижня права. Відповідно до цього плану в Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба були організовані та проведені тематичні заходи інформаційного, освітнього, наукового та виховного характеру.

Командуванням університету, науково-педагогічними працівниками кафедри психології та педагогіки у взаємодії з представниками наукових правничих шкіл вищих навчальних закладів, правозахисних організацій, громадських об’єднань Харкова проведено зустріч за круглим столом, майстер-класи, лекції та бесіди з актуальних проблем реалізації, захисту та розвитку прав і свобод людини.

Курсанти університету взяли активну участь у конкурсі фоторобіт «Невід’ємні права і свободи», цікавою та насиченою була екскурсія до кабінету-музею професора М.С. Бокаріуса Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз.

Проведені заходи сприяли популяризації знань військового законодавства та основ міжнародного гуманітарного права, формуванню правової культури майбутніх офіцерів, а для науково-педагогічних працівників кафедри стали нагодою для обміну досвідом з розвитку правової науки та практики, методології юридичної освіти.

Попередній запис

В університеті відбулася льотно-методична конференція

Наступний запис

Відвідування заводу ФЕД