НовиниНовини наукової діяльності

Відвідування міжнародними делегаціями виставки наукових та науково-технічних досягнень університету

В ході проведення військового фестивалю “Крила Слобожанщини” на базі клубу Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба було розгорнуто виставку наукових та науково-технічних досягнень університету. На виставці були представлені найбільш вагомі результати наукових досліджень науковців, викладачів та курсантів нашого університету. Усі представлені розробки вже апробовані в зоні проведення антитерористичної операції та отримали схвальні відгуки, як від Командування Збройних Сил України так і безпосередньо від військовослужбовців, що експлуатують їх кожного дня.
Експозиція виставки викликала широкий інтерес серед викладачів, науковців, курсантів та гостей університету в тому числі представників іноземних делегацій, що відвідали університет.
Відвідувачі виставки відзначили високий науковий потенціал та значні наукові здобутки вчених університету, які успішно інтегрують наукові результати в навчальний процес та залучають курсантів для проведення досліджень практичної спрямованості.

Відвідування міжнародними делегаціями виставки наукових та науково-технічних досягнень університету

Попередній запис

На хвилях національного відродження!

Наступний запис

Харківському університету Повітряних Сил присвоєно статус «національний»