Новини

Хай квітне наша Україна!

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи, праці та захисту Батьківщини.
З нагоди Дня Незалежності України, Дня Державного Прапору України та Дня визволення Харкова від нацистських загарбників у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба відбулася низка заходів.
Напередодні свят на урочистих заходах університету кращі військовослужбовці отримали чергові військові звання, кращих воїнів та працівників Збройних Сил України було заохочено почесними відзнаками, грамотами та подяками. Також кращі військовослужбовці були відмічені на урочистому прийомі в Харківській обласній державній адміністрації.
Традиційно активну участь керівний та особовий склад університету взяв у покладанні квітів на меморіалі Слави під час пам’ятних заходів, присвячених 77-річчю Дню визволення Харкова від нацистських загарбників та в урочистостях, присвячених Дню Державного Прапору України та Дню Незалежності України, які проходили у Харкові.

Хай квітне наша Україна!
Зі святами!

Попередній запис

#З_Прапором_до_Перемоги!

Наступний запис

Підкорювачі небес