НовиниНовини кафедри тактики та загальновійськових дисциплінНовини Кафедри філософії

Харківщина в горнилах Другої світової війни: між поразками й перемогами

29 лютого воєнно-історичний гурток університету здійснив виїзд до Зміївського району Харківської області з метою вивчення перебігу боїв за Харків у лютому-березні 1943 рр. Під час експедиції інтерактивне обговорення дозволило розкрити воєнно-стратегічні умови періоду початку корінного перелому в Другій світовій війні, розібрати локальні бої, які точилися на Харківщині протягом 1941-1943 рр., окреслити актуальні питання воєнної історії того часу, які вивчені недостатньо.

Курсанти відвідали музейно-меморіальний комплекс у селі Соколове, присвячений першому бою воїнів 1-го окремого чехословацького батальйону під командуванням полковника Людвіка Свободи. Наступним пунктом став меморіальний музей гвардійців-широнінців у с.Таранівка, що зберігає пам’ять про бійців, які ціною загибелі виконали бойове завдання в ході визволення України від нацистської окупації.

Експедиція була містком, який показав близькість і вагу Другої світової війни у житті українців, стала логічним і необхідним продовженням блоку занять про неї, що синхронно викладаються в курсах історії України та історії війн і воєнного мистецтва у поточному навчальному семестрі.

Попередній запис

«Aviation Engineering Service Day» на кафедрі авіаційної англійської мови

Наступний запис

Бути креативним сучасно!