НовиниНовини спортивного життя ХНУПСРезультати змагань

Харківський національний університет Повітряних Сил вперше прийняв участь у Чемпіонаті Збройних Сил України з зимого військового біатлону

5-6 лютого 2019 року на базі 169-го навчального центра Сухопутних військ Збройних Сил України в смт. Десна, пройшов Чемпіонат Збройних Сил України з зимого військового біатлону серед команд видів ЗСУ, Десантно-штурмових військ, Сил спеціальних операцій та вищих військових навчальних закладів. Головним завданням для всіх учасників командних стартів було подолання чотирьох відрізків дистанції, довжиною 1250 метрів на лижах, та стрільба з автомата Калашнікова у положеннях лежачі, з коліна та стоячи. Учасники естафети долали на лижах три відрізки по 1250 метрів та вправу стрільб з положення лежачи та стоячи.

Серед семи команд від ВВНЗ, збірна команда Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба посіла декілька призових місць, а саме: здобула срібло у командній гонці з 4х чоловік, у якій приймали участь майор Андрій Литвин, старший сержант Артем Михайлов, солдат Віктор Мисак, солдат Андрій Литвиненко та бронзу у змішаній естафеті (жінка/чоловік), яку очолили старший солдат Вікторія Тарнополова та молодший сержант Станіслав Комбаров.

Вітаємо учасників змагань з почесним ІІ місцем серед ВВНЗ Збройних Сил України та бажаємо вдосконалення себе у новому виді спорту та подальших перемог.

Попередній запис

Сім нот одвічного кохання

Наступний запис

Ціна чужої війни