Новини

Хід проведення підсумкової атестації випускників

Продовжується атестація випускників університету. Одним з найважливіших етапів є практична частина комплексних екзаменів, яка проходила на базі навчально-тренувальних комплексів факультетів на тактичному фоні, максимально наближеному до умов виконання завдань в операції об’єднаних сил, з залученням літаків навчальної авіаційної бригади.

В ході складання екзамену курсанти здійснювали марш до визначених місць, виконували завдання з підготовки озброєння та техніки до застосування, вибір позиції та виконання стандартів підготовки щодо розгортання техніці на позиції, перевірку її працездатності, відбиття нападу умовного противника, тактичної медицини, ведення бойової роботи, проведення заходів інженерного обладнання, охорони та оборони позицій.

Таким чином, комплексний екзамен дозволив перевірити рівень знань та підтвердив готовність володіння випускників до експлуатації та бойового застосування озброєння та військової техніки, рівень роботи у якості командира підрозділу за фахом підготовки.

Розпочала роботу комісія з прийому екзамену з фізичної підготовки у курсантів інженерно – авіаційного факультету. Понад 70 відсотків випускників показали відмінні та добрі результати з бігу на 100 та 3000 метрів, подоланні перешкод, підтягуванні та рукопашному бою. На факультеті випускається 3 майстра спорту та 9 кандидатів у майстри спорту, переможці змагань на першість Збройних сил України, всеукраїнських та міжнародних змагань.

Екзаменаційна комісія завершує свою роботу 25 червня, а вже наступного дня відбудуться урочистості з нагоди випуску молодих лейтенантів.

Попередній запис

ВІЙСЬКОВЕ БРАТЕРСТВО НА ПЕРЕДОВІЙ ПОРЯТУНКУ ЖИТТЯ!

Наступний запис

НА КРИЛАХ ПРОЩАЛЬНОГО ВАЛЬСУ