НовиниНовини освітньої діяльності

Хід проведення підсумкової атестації випускників

Продовжується атестація випускників університету. Одним з найважливіших етапів є практична частина комплексних екзаменів, яка проходила на незнайомій місцевості на тактичному фоні, максимально наближеному до умов виконання завдань в операції об’єднаних сил, з залученням підрозділів військових частин Повітряних Сил та на базі полігону с. Башкирівка.

В ході складання екзамену курсанти здійснювали марш до визначених місць, виконували завдання з підготовки озброєння та техніки до застосування (в тому числі в нічних умовах), вибір позиції та виконання стандартів підготовки щодо розгортання техніці на позиції, перевірку її працездатності, відбиття нападу умовного противника, тактичної медицини, ведення бойової роботи, проведення заходів інженерного обладнання, охорони та оборони позицій.

Таким чином, комплексний екзамен дозволив перевірити рівень знань та підтвердив готовність володіння випускників до експлуатації та бойового застосування озброєння та військової техніки, рівень роботи у якості командира підрозділу за фахом підготовки.

Екзаменаційна комісія завершує свою роботу 25 червня, а вже наступного дня відбудуться урочистості з нагоди випуску молодих лейтенантів.

Попередній запис

Відбулося засідання Вченої ради університету

Наступний запис

Велика таємниця віри