Новини

ЯКІСНА ПІДГОТОВКА – ЗАПОРУКА УСПІХУ!

Серйозність в очах, курсанти слухають кожне слово фахівця – вони розуміють, що для того, щоб перший стрибок з парашуту став найяскравішою, і, водночас, безпечною подією у житті, вони повинні бути добре підготовленими, чітко знати, що робити в особливих випадках та беззаперечно виконувати інструкції…

Днями на базі навчальної авіаційної бригади в Чугуєві розпочалась парашутна підготовка курсантів льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба набору 2020 року. Ці заняття мають на меті надати першокурсникам теоретичні знання щодо виконання стрибків з парашутом, а також дають можливість сформувати необхідні для виконання стрибка практичні навички, що є  обов’язковою умовою для допуску льотчика до польотів.

Під керівництвом цілої команди професіоналів – фахівців пошуково-рятувальної і парашутно-десантної служби авіаційної бригади та університету курсанти відпрацьовують порядок дій під час відділення від повітряного судна, управління куполом парашуту та приземлення, а також дії в особливих випадках в повітрі та під час приземлення.

 

В той же час, поки курсанти-першокурсники лише готуються до виконання стрибків, їхні старші побратими продовжують виконання практичної програми парашутної підготовки та виконують стрибки з вертольоту Мі-8. Навчально-тренувальні стрибки виконуються з висоти 600 метрів з парашутами польського виробництва Dedal AD-95, прийнятими на озброєння української армії.

Бажаємо всім курсантам нових здобутків, подальших успіхів у навчанні та подоланні нових висот!

Попередній запис

Проведення XVI Міжнародної наукової конференції ХНУПС на кафедрі філософії

Наступний запис

НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ДЛЯ ЗАХИСТУ ПОВІТРЯНОГО ПРОСТОРУ