Новини

ЯСКРАВА «KVITKA» РОЗПУСТИЛАСЯ У ПОЛЬОВОМУ ТАБОРІ

Ранок вихідного дня у Чугуївській авіаційній бригаді наповнився зарядом позитиву та гарним настроєм. До курсантів 4-х курсів інженерно-авіаційного факультету, факультету зенітних ракетних військ, факультету автоматизованих систем управління та наземного забезпечення польотів авіації Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, які зараз перебувають  на аеродромній практиці та практичних заняттях на техніці, завітали постійні учасники й переможці багатьох телевізійних проектів й міжнародних конкурсів, артисти творчого естрадного колективу «KVITKA»  9 Гарнізонного будинку офіцерів під керівництвом Наталії БОНДАРЕНКО та Володимира ОТКИДАЧА.

Незважаючи на те, що концерт відбувався у польовому таборі, учасники естрадного колективу подарували військовослужбовцям яскраве шоу. Цікавою та різноманітною була жанрово-стильова панорама музики, включеної до концерту: українські народні пісні та їх обробки, пісні патріотичної та воєнної тематики, шлягери минулих років та пісні світової естради.

Чудова музика, майстерність виконавців та їх палке бажання доставити незабутні емоції та дати можливість відпочити військовослужбовцям, стало запорукою того, що концерт сподобався глядачам. З особливою щирістю курсанти подякували артистам за свято музики.

Попередній запис

ВІТАЄМО З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Наступний запис

ВІЙНА ВІДГРИМІЛА ТА ПАМ'ЯТЬ ЖИВА